Forum 311 IDM welcome Strona Główna 311 IDM welcome

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

A tak na marginesie może ktoś już prowadzi taki komis?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum 311 IDM welcome Strona Główna -> Propozycje, opinie, sugestie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Juukla
dr inż.



Dołączył: 25 Sty 2014
Posty: 734
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Finland

PostWysłany: Czw 2:51, 20 Mar 2014    Temat postu: A tak na marginesie moĹźe ktoś juĹź prowadzi taki komis?

Staramy się z mężem o dzidzie jakiś czas...... [link widoczny dla zalogowanych] Ja tez nienawidze pajakow...
Zamknięty żółty liść na strychu
witam wszystkie baranki
;-(
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

jedyne co mnie ratuje, to przeogromna wola i chęć lepszego zycia, dobrego- nie umiem tego określić...bo przecież i zyciem można oddac Bogu szacunek,podziękowanie...to takie trudne. [link widoczny dla zalogowanych] Miał robiony mielogram i punkcje kręgoslupa, wczoraj go wypisano na przepustke a ja odsapnęłam.

Haan, goron ki na kaalon ki, duniya hai dilwaalon ki. i wyszły na każdym dwie krechy... Zero skutku. Mam cos nowego o Atkinsie. Natomiast szybcy pewnie nauczyli się tego w toalecie pocierając żołądź powodowali ejakulację (trudno nazwać to orgazmem, to raczej czynność fizjologiczna). [link widoczny dla zalogowanych]
a gdzie on przyjmuje? Teraz ma wąski mały i zgrabny. pogubilam sie,ale nie mam czasu sprawdzac, bo ide dzielnie maszerowac do parku Charakterystycznym objawem tego ze przemiana materii przestawila sie na tluszcze jest pojawienie sie takiego slodkawego smaku w buzi. No i u mnie znowu nie. Po polsku to jest Zmywacz Koloru do Włosów bez utleniaczy ani amoniaku na bazie Japonskiego Jedwabiu. Gdy klamra jest zbyt slaba, problem wraca.
a teraz trafiłam tu ...
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
bierze sie dwa razy na dobe po jednej tabletce pod jezyk
[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum 311 IDM welcome Strona Główna -> Propozycje, opinie, sugestie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin